barber

Broda drwala, kozia bródka, imponujący wąs, a może gładko ogolona twarz? Niezależnie od tego, jaki zarost preferujesz i jak chcesz ostrzyc swoją bujną (lub nieco mniej) grzywę, niezbędny Ci jest do tego dobry barber. Warszawa może skorzystać z usług najwyższej jakości, a warszawski golibroda pokaże Ci, co oznacza prawdziwa pielęgnacja męskiego zarostu. Dlaczego warto chodzić do barbera? Przedstawiamy najważniejsze korzyści.

 

Profesjonalizm

 

Zaangażowanie, pasja i profesjonalizm sprawiają, że barber po mistrzowsku zajmuje się męskimi włosami, oferując strzyżenie brody i strzyżenie włosów. Barber odpowiednio wyprofiluje włosy i nada kształt brodzie tak, aby fryzura i zarost stworzyły harmonijną całość. Wynika to z faktu, że nikt nie zna się na męskich włosach tak, jak barber, który szkolony jest tylko w tym kierunku. Warto przy tym pamiętać, że do barbera może udać się każdy: chłopiec, gładko ogolony biznesmen i hipsterski brodacz. Barber sprosta każdemu wyzwaniu i stworzy fryzurę idealnie dopasowaną do właściciela.

 

Idealne dopasowanie

 

Barber to nie tylko strzyżenie włosów, czy strzyżenie brody, to przede wszystkim okazja do wyboru najlepszej dla Ciebie fryzury i rodzaju oraz kształtu zarostu. Barber pomoże Ci wybrać fryzurę i zarost do kształtu twarzy i Twojego stylu, dzięki czemu włosy staną się Twoim kolejnym atutem, a Ty będziesz zaskoczony, że możesz wyglądać tak dobrze.

 

Właściwa pielęgnacja

 

Dobry barber pomoże Ci odpowiednio dopasować kosmetyki do skóry głowy, rodzaju włosów i typu zarostu. Dzięki temu zadbasz o bujną czuprynę i miękki, pachnący zarost. Twoja fryzura i zarost będą zawsze wyglądać nieskazitelnie, a Ty zyskasz na pewności siebie. Dodatkowo dobrze dobrane kosmetyki ograniczą problemy (łupież, podrażnienie skóry), a Ty nie będzie musiał wykonywać wielu zabiegów, żeby świetnie wyglądać.

 

Wspaniała atmosfera

 

Tak, jak dla kobiety wizyta u fryzjera to czas relaksu tak dla mężczyzny wizyta u barbera może stać się męskim rytuałem. To chwila na męskie rozmowy (lub milczenie), wymianę doświadczeń, nawiązywanie kontaktów, relaks i odpoczynek po długim tygodniu pracy. To po prostu miejsce stworzone specjalnie dla mężczyzn i z myślą o mężczyznach – klasyczne, przyjemne i pełne testosteronu!

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt